Ieškantiems darbo

Nes gerą darbą
rasti lengva!

Ieškantiems darbo

Hessen group suteikia galimybę įgyti patirti skirtingose darbo srityse arba tobulėti vienoje iš jų.

Mes teikiame laikinojo bei nuolatinio įdarbinimo paslaugą. Siūlome ypač lanksčius sprendimus ir tikime, kad tai – viena iš priemonių, galinčių sumažinti  aukštą nedarbo lygį.

Laikinasis įdarbinimas – darbo forma, kai darbo sutartis sudaroma su mūsų įmone, kuri tampa Jūsų tiesioginiu darbdaviu, tačiau darbo funkcijas atliekate kitoje įmonėje, o pasibaigus darbo projektui, pasiūloma įsidarbinti naujoje darbovietėje. Tai – inovatyvus sprendimas, dinamiškas procesas, teikiantis ypač daug naudos darbuotojui – galima įgyti patirties naujose srityse.


Visada progresyvūs ir pirmi

Dėmesingumas ir profesionalumas

Aukščiausios kokybės standartai

68

Партнеры в Европе

7

Metų patirtis

7884

Sėkmės istorijos

Įdarbinimas užsienyje

 

Visada norėjote pagyventi kitose šalyse, patobulinti arba išmokti naują kalbą, susipažinti su kitos šalies kultūra ir gyventojais, na ir, žinoma, užsidirbti pinigų?

Mes galime Jums padėti įgyvendinti šį svarbų tikslą.

Vienas mūsų didžiausių uždavinių – papildyti užsienio partnerių sąrašą, kad savo darbuotojams galėtume suteikti galimybę rinktis iš įvairaus darbo pasiūlymų spektro.

Partnerių skaičiui nuolat didėjant, didėja ir darbuotojų paklausa. Jeigu šiuo metu ieškote darbo arba esate nepatenkinti dabartiniu, atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymą ir jau netrukus susieksime su Jumis tam, kad aptartume įsidarbinimo galimybes.


Siųsti CV

Hessen group vykdo ir nuolatinių darbuotojų paiešką bei atranką. Tai – dar viena svarbi mūsų veiklos kryptis, kadangi ypač dažnai pasitaiko atvejų, kuomet darbdavys ieško patikimo savo srities specialisto, galinčio atlikti darbo funkcijas įmonėje neterminuotą laiko tarpą.

Privalumai:

  • Nenutrūkstamas darbo stažas vienoje įmonėje
  • Visos socialinės garantijos
  • Parenkami darbo pasiūlymai, atitinkantys Jūsų kompetenciją ir lūkesčius.
  • Kvalifikacijos kėlimas vienoje ar keliose darbo srityse
  • Galimybė iškart pradėti dirbti pagal įgytą specialybę
  • Tobulėjimas, naujų žinių, patirties įgijimas, profesinis augimas
Ieškantiems darbo

Hessen Group sėkmės istorijos

hessen citata

Manto sekmės istorija

36 – erių metų Mantas ilgą laiką dirbo prekybos srityje, tačiau netrukus vyras panoro išbandyti save ne kaip statybinių medžiagų pardavėją  – konsultantą, o pasinerti į statybos darbų pasaulį ir savo kailiu išbandyti statybininko dalią.


Skaityti istorija →
Mantas
Mantas
hessen citata

Simono sekmės istorija

40 – metis Simonas ilgą laiką dirbo vadovaujantį darbą, tačiau dėl sveikatos problemų, turimo darbo teko atsisakyti. Kadangi sveikatos būklei atstatyti reikėjo nemažo laiko tarpo, Simonas nebeturėjo galimybės sugrįžti  į buvusią darbovietę. Nors vyras darbo ieškojo savarankiškai, netrumpa pertrauka profesiniame kelyje turėjo tam tikrų pasekmių – darbo paieškos nebuvo sėkmingos.


Skaityti istorija →
Simonas
Simonas
hessen citata

Juliaus sekmės istorija

Julius, 32 – ejų metų vairuotojas

Julius nuo pat vaikystės žinojo, kad vieną dieną taps vairuotoju: mašinėlės buvo mėgstamiausias jo žaislas, o lenktynės jomis – mylimiausias žaidimas. Tačiau užaugus neretai susiklosto taip, kad vaikystės svajonių bent kuriam laikui tenka atsisakyti.


Skaityti istorija →
Julius
Julius
hessen citata

Gabrielės sekmės istorija

Gabrielė 36 – erių metų, projektų vadovė

Daugelis žmonių ypač teigiamai vertina sumanymą išvykti padirbėti į svečią šalį – sakoma, kad tai yra puiki proga ne tik pažinti kitą kultūrą bei žmones, bet ir patobulinti užsienio kalbų žinias, praturtinti savo gyvenimą naujomis pažintimis bei naujais  vaizdais.


Skaityti istorija →
Gabrielė
Gabrielė
hessen citata

Martynos sekmės istorija

Visuomenėje gajus stereotipas, neva maitinimo paslaugų verslas yra tinkamas tik jauniems žmonėms, tuo tarpu šiek tiek vyresni negali surasti savo vietos šioje nišoje. Tačiau reali situacija yra visai kitokia, o 43 – ejų Martyna – geriausias to pavyzdys: maitinimo paslaugų srities mokymus sėkmingai baigusi moteris ilgą laiką darbo ieškojo savarankiškai.


Skaityti istorija →
Martyna
Martyna
hessen citata

Živilės sekmės istorija

Padėjome rasti darbą Živilei – barmenės profesiją turinčiai 36 metų merginai. Iki krizės Živilė sėkmingai dirbo viename didžiausių miestų naktinių barų, tačiau netikėtai užklupęs sunkmetis tapo tuometinės merginos darbovietės bankroto priežastimi.


Skaityti istorija →
Živilė
Živilė

Užpildykite formą

Užklausa išsiųsta

Hessen Group Help Konstultacija
Užklausa išsiųsta