Apie mus

APIE MUS

Hessen Group yra sparčiai auganti įmonių grupė Europoje. Tvirtai įleidę šaknis Vokietijos rinkoje, mes bendradarbiaujame su dauguma šios rinkos klestinčių bendrovių.

Dirbame tikslingai – tenkiname įvairių tarptautinių įmonių žmogiškųjų išteklių poreikį ir vykdydami profesionalias atrankas suteikiame tikslingas, tinkamai apmokamas darbo vietas specialistams.

Mūsų pagrindinės vertybės – atsakomybė klientui ir darbuotojui, sąžiningumas, profesionalus bendradarbiavimas, efektyvūs sprendimai, atsakomybė bei nuolatinis tobulėjimas. Būtent šios vertybės leidžia mums siekti užsibrėžtų tikslų.

TIKSLAS

Mūsų tikslas yra užtikrinti klientų poreikių lankstumą ir kokybę. Kiekvienam klientui mes siekiame pateikti  individualius žmogiškųjų ištekliu sprendimus, kiekvienam darbuotojui – geriausias įdarbinimo sąlygas.

VERTYBĖS

Mūsų vertybės visų pirma orentuotos į žmogų – darbuotoją, nes motivuotas specialistas tai pagrindinė grandis bet kuriai sėkmingai veiklai užtikrinti.

Atsakomybė –  tai garbingas ir sąžiningas elgesys su klientais, pasitikėjimu paremtas bendradarbiavimas su partneriais, socialinė atsakomybė žmogui bei visuomenei.

Sąžiningumas – sukuria pagrindą ilgalaikiui bendradarbiavimui tarp partnerių bei skatiną pasitikėjimą tarp darbdavio ir darbuotojo.

Profesionalumas – tai sukauptos žinios bei nuolatinis siekimas tobulėti, dalijimasis savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi su partneriais, kolegomis ir klientais.

Efektyvūs sprendimai – visada siekiame užtikrinti jog mūsų sprendimai yra teisingi bei efektyvūs.